אודות דסמנית

במקום לדבר על זה שאני אם בישראל, ברוך השם, וכל מיני כאלה פרטים לא מעניינים כמו צבע העיניים שלי (חום) ושנות הניסיון שלי (15) בואו נדבר קצר ולעניין:

כשהרבנים נודעו שיש אינטרנט, ויש אופציה לעשות אותו לכשר – אני כבר הייתי שם. ICQ כנראה לא אומר לך שום דבר, אבל הוא היה הוואטסאפ של אז. בימים שבהם האינטרנט היה אנלוגי, וכל שיחת טלפון נכנסת או ביפ של ממתינה הרסו את שליחת המייל (שלקח לפחות 7 דקות לדף וורד אחד…) והצריכו להתחיל את המשלוח מהתחלה. היתה פריחה גדולה של פורומים לחרדים, עד שהרבנים עשו סוף לברברת ברשת, למרבה הנס, שמו גבולות ועקרונות ויצרו את האופציה לעבוד באינטרנט הכשר.

מה למדתי?

מאז חרשתי את כל מה שאפשר. גם כאוטודידקטית שלומדת דברים באמצעות ניסוי וטעייה וגם בתשלומים כבדים על קורסים מקצועיים. למדתי בניית אתרים, קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן בגוגל אדוורדס (שהיום נקרא כבר גוגל אדס) שכולל גם פרסום בג'ימייל (כן, כן… תיבת הג'ימייל שלך מכילה מודעות בלשונית של 'קידום מכירות'. שמת לב?), קופירייטינג מקצועי, כתיבת תוכן שיווקי, פרסום באאוטבריין וטאבולה, ניתוח גוגל אנליטיקס ושימוש בו, הקמת רשימות תפוצה וניהולן, בניית משפכים שיווקיים הכוללים דפי נחיתה ודפי מכירה וקישור לסליקה שפירושו שהלקוח יכול להכניס כרטיס אשראי וזה יגיע לחשבון הבנק שלך.

אז מה בשבילנו?

עם השנים, הלך והתבהר לי מה מתאים לציבור שלנו, ומה בכלל לא. היות שעבדתי עם עסקים אינטרנטיים מסוגים שונים, אני יודעת לומר לך בביטחון שגוגל, לעומת פלטפורמות אחרות, עוברת בכל חברות הסינון. לכן בחרתי להתמקד בשירותיה ולהתמחות בפרסום דרכה, האורגני והממומן.

עזבתי את המקומות שעבדתי בהם, ופתחתי עסק שממוקד נטו בציבור שלנו: דסמנית.

מה זה השם המוזר הזה שבחרתי לי?

אז ככה – דסמנית היא שם של חפרפרת מזן נדיר.
בהתחלה חשבתי על השם חפרפרת,
אבל זה כבר כל כך נדוש וידוע…
הלכתי לחפור קצת…
ומצאתי שיש זן נדיר של חפרפרת בשם דסמנית.

ואני תמיד חופרת ומחפשת מה בדיגיטל יכול להתאים לציבור שלנו,
ככה שבחרתי לי את דסמנית בתור שם מייצג : )

מגוון הכלים שלי

גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס יודע כל מה שמתרחש אצלך באתר. השאלה היא האם ידוע לך איך להתקין אותו, לקרוא את הנתונים שלו, ולהשתמש בו באופן שיגדיל רווחיות.

חישוב יחס המרה

נניח שהשקעת 1,000 שקל לפרסום באתר אחד, 2,000 לגוגל, ו-700 לפרסום במיילים. בלי חישוב יחס המרה - איך נדע מה הביא הכי הרבה תשואה?

תיבת כלי עבודה

נניח שהתעורר לך צורך לשפץ את האתר. גייסת את חברת בניית האתרים, אבל התברר שזה לא כלול בשירות, רצית מתכנת, אבל זה הון קטן. והכי גרוע? שלא ברור לך מה בעצם המטרה בשיפוץ, מלבד היופי.

תיק פרסום דיגיטלי

רגע, אז מה עדיף: פרסום אורגני בגוגל או ממומן? כתבות באתר שלך או של אחרים? פרסום באנר או מאמר קצר? כשמבינים מי נגד מה, אפשר להחליט.

תבניות מנצחות

למה להמציא את הגלגל מחדש אם אפשר פשוט להכניס אותו לשטנץ הקבוע ולהנפיק ממנו גלגלים חדשים באופן קל יותר? ככה זה עם דפי נחיתה, מכירה וכל חלק במשפך השיווקי. הלו, יש כללים כתובים כבר!

קופירייטינג

המילים הנכונות יכולות לגרום להצלחה או לכישלון של השפעת הקמפיין/דף הנחיתה/המייל על הלקוחות שלך. לא משהו שאפשר לפזר אותו לגורמים.