אודות דסמנית

במקום לדבר על זה שאני אם בישראל, ברוך השם, וכל מיני כאלה פרטים לא מעניינים כמו צבע העיניים שלי (חום) ושנות הניסיון שלי (תשס"ג? תשס"ה? לכי תזכרי) בואו נדבר קצר ולעניין:

מה למדתי?

חרשתי את כל מה שאפשר. גם כאוטודידקטית שלומדת דברים באמצעות ניסוי וטעייה וגם בתשלומים כבדים על קורסים מקצועיים. למדתי בניית אתרים, קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן בגוגל אדוורדס (שהיום נקרא כבר גוגל אדס) שכולל גם פרסום בג'ימייל (כן, כן… תיבת הג'ימייל שלך מכילה מודעות בלשונית של 'קידום מכירות'. שמת לב?), קופירייטינג מקצועי, כתיבת תוכן שיווקי, פרסום באאוטבריין וטאבולה, ניתוח גוגל אנליטיקס ושימוש בו, הקמת רשימות תפוצה וניהולן, בניית משפכים שיווקיים הכוללים דפי נחיתה ודפי מכירה וקישור לסליקה שפירושו שהלקוח יכול להכניס כרטיס אשראי וזה יגיע לחשבון הבנק שלך.

אז מה בשבילנו?

עם השנים, הלך והתבהר לי מה מתאים לציבור שלנו, ומה בכלל לא. היות שעבדתי עם עסקים אינטרנטיים מסוגים שונים, אני יודעת לומר לך בביטחון שגוגל, לעומת פלטפורמות אחרות, עוברת בכל חברות הסינון. לכן בחרתי להתמקד בשירותיה ולהתמחות בפרסום דרכה, האורגני והממומן.

עזבתי את המקומות שעבדתי בהם, ופתחתי עסק שממוקד נטו בציבור שלנו: דסמנית.

מה זה השם המוזר הזה שבחרתי לי?

אז ככה – דסמנית היא שם של חפרפרת מזן נדיר.
בהתחלה חשבתי על השם חפרפרת,
אבל זה כבר כל כך נדוש וידוע…
הלכתי לחפור קצת…
ומצאתי שיש זן נדיר של חפרפרת בשם דסמנית.

ואני תמיד חופרת ומחפשת מה בדיגיטל יכול להתאים לציבור שלנו,
ככה שבחרתי לי את דסמנית בתור שם מייצג : )

מה ששואלים בדרך כלל

איך לקוחות מגיעים אליך? אפשר מפה לאוזן, אפשר דרך פרסום בעיתון כלשהו, אפשר דרך פרסום במייל של מישהו שממליץ עליך, ואפשר גם לבנות תשתית [=לעשות דברים פשוטים] שיגרמו לגוגל להציג את העסק שלך בתוצאות החיפוש. זה מתבסס על שתי הנקודות האלה:

1. איך גוגל חושב? למה שיתחשק לו להפנות אליך גולשים שמחפשים דברים במנוע החיפוש? 

2. מה הדברים שצריך לעשות כדי שהגולשים, שמגיעים מתוצאות החיפוש בגוגל, באמת יקנו ממך?

תמיד מומלץ שבעל העסק יהיה מעורב במה שקורה שם. במיוחד בשיווק – שאחראי על הבאת מתעניינים לעסק. כבר חז"ל אמרו לנו: הרוצה לאבד ממונו – ישכור פועלים ואל ישב עימהם…

אבל יש הרבה בעלי העסקים שאין להם חשק להתחיל לכתוב מאמרים, לתזז בין בונה האתר לבין המעצבת ובכלל להתחיל לבנות תשתית שיווקית-דיגיטלית לעסק. כאן נכנסת דסמנית. צרי קשר לבדיקה מה אפשר לעשות.

מה אומרים עלי

"ריקי, אני נפעמת מהסדר, הבהירות והמקצועיות שעומדת מאחורי כל פרט. היכולת שלך לבנות תהליך מקצועי בנעימות ובירידה לכל פרט - מדהימה! אני כבר בשלב היישום. מקווה שיהיה לתועלת בס"ד. תודה!" (יכולה להעלות את ההמלצה שלי בכייף. כל מילה נכונה והרבה מעבר!)
אסתי שיינפלד, כותבת שירי במה ותסריטאית ממליצה על דסמנית - ריקי קפלן
אסתי שיינפלד
כותבת שירי במה ותסריטאית
"נחשפתי לראשונה לתכנים שלך ואני חייבת להודות שאני מוקסמת"
שרה פרנקל
כתיבה שיווקית
"אני אוהבת את השובבות הזורמת שלך, וניכר הידע המקצועי שלך. אין מה לדבר. הוא יחודי."
מלכה זיכרמן
ייעוץ זוגי - הרווח בקשר