נעים להכיר, דסמנית

במקום לדבר על זה שאני אם בישראל, ברוך השם, וכל מיני פרטים לא מעניינים כמו צבע העיניים שלי (חום) ושנות הניסיון שלי (15) בואו נדבר קצר ולעניין: את הפרטים  עלי אפשר לראות בדף אודות. כאן ננסה להתמקד בסוגי השירות הרלוונטיים לעסק שלך.

שיווק דיגיטלי משלנו - לשירותך

לא משנה מה רצית – כמעט תמיד אפשר לעשות את זה. כל עוד מדובר בשיווק דיגיטלי של עסק חרדי, אנחנו פה בשבילך. העסק שלך לא צריך רק להיות מקודם בגוגל, הוא גם צריך להיות בנוי נכון מבחינה עסקית, שלקוחות ירצו לקנות אצלך. השילוב של המיומנות המקצועית של ריקי קפלן לצד ההימצאות כאחת מתוך הציבור שלנו, גורם לעסק שלך לצמוח בכלל, ובתוך גוגל בפרט. 

רוצה משהו ספציפי? צרי קשר.

מה ששואלים בדרך כלל

חנות קטנה שכל הזמן מתחדשת בדברים טובים שעוזרים לעסקים להגדיל הכנסות מגוגל.

בגדול יש בה שתי מחלקות:

  1. הדרכות מסוג 'עשה זאת בעצמך' בPDF עם צילומי מסך מפורטים – היישר למייל שלך
  2. שירות שבו אני עושה את הדברים בשבילך.

אפשר לצפות בחנות דס-שופ בלחיצה כאן.

איך לקוחות מגיעים אליך? אפשר מפה לאוזן, אפשר דרך פרסום בעיתון כלשהו, אפשר דרך פרסום במייל של מישהו שממליץ עליך, ואפשר גם לבנות תשתית [=לעשות דברים פשוטים] שיגרמו לגוגל להציג את העסק שלך בתוצאות החיפוש. זה מתבסס על שתי הנקודות האלה:

1. איך גוגל חושב? למה שיתחשק לו להפנות אליך גולשים שמחפשים דברים במנוע החיפוש? 

2. מה הדברים שצריך לעשות כדי שהגולשים, שמגיעים מתוצאות החיפוש בגוגל, באמת יקנו ממך?

תמיד מומלץ שבעל העסק יהיה מעורב במה שקורה שם. במיוחד בשיווק – שאחראי על הבאת מתעניינים לעסק. כבר חז"ל אמרו לנו: הרוצה לאבד ממונו – ישכור פועלים ואל ישב עימהם…

אבל יש הרבה בעלי העסקים שאין להם חשק להתחיל לכתוב מאמרים, לתזז בין בונה האתר לבין המעצבת ובכלל להתחיל לבנות תשתית שיווקית-דיגיטלית לעסק. כאן נכנסת דסמנית. צרי קשר לבדיקה מה אפשר לעשות.

מה אומרים עלי

"נחשפתי לראשונה לתכנים שלך ואני חייבת להודות שאני מוקסמת"
שרה פרנקל
כתיבה שיווקית
"אני אוהבת את השובבות הזורמת שלך, וניכר הידע המקצועי שלך. אין מה לדבר. הוא יחודי."
מלכה זיכרמן
ייעוץ זוגי - הרווח בקשר