מסע של 49 יום לקבלת לקוחות מגוגל

ללמוד איך גוגל חושב

ואיך לאפשר לו לשלוח לקוחות אליך

יש לך אתר אבל לא מגיעים אליו אנשים?
 
כן מגיעים לאתר שלך אבל לא משאירים פרטים ולא קונים משם?
 
בתור מי שבונה אתרים שלא גולשים בהם, רצית לחשוף מה הסוד של אתר מכירתי?
 
למדת קידום בגוגל אבל אין לך מושג למה זה לא עובד ולא מביא תוצאות?
 
דסמנית [=חפרפרת מזן נדיר] יוצאת מהמחילה שלה, מכרסמת בעוגת הגולשים הענקית של גוגל ומקצרת לך את הדרך לנשנש מהם!
ריקי קפלן - דסמנית שנושכת את גוגל

ככה מגינים על האתר שלך שלא ייקבר בבית הקברות לאתרים באינטרנט

1. האתר צריך להיות בנוי נכון כדי שגולשים שייכנסו אליו יוכלו לקנות.

2. חובה להבין איך גוגל חושב – כדי לעדכן אותו מה העסק שלך, ומי הגולשים שרלוונטיים לך.

3. קריטי לדעת איך להזרים אליו תנועה רציפה ואוטומטית – כדי שלא להיות בין מעל 4,000,000 (ארבעה מיליון!) אתרים בבית הקברות האינטרנטי, אלה שבקושי נכנסים אליהם. השלומיאלים שלא שמעו על השיטה של אלה שהצליחו לנגוס מעוגת הרווחים הישראלית ששווה מיליארדי שקלים.

מתוך he.vpnmentor.com
דסמנית - קידום עסקים בגוגל במבט הוליסטי

רוב האנשים לא מקלידים כתובת אתר. הם מחפשים… נכון, בגוגל. 
מיליוני חיפושים ביום רק בישראל. 3.5 מיליארד חיפושים ברחבי העולם.

מה זה נוגע אליך?
כדי לענות על השאלה, אני רוצה להדגים רגע חיפוש בגוגל.

אדריכלית - חיפוש בגוגל

כשיש 889,000 תוצאות לחיפוש של אדריכלית – ברור לך למה אתר שלא מופיע בדף הראשון של חיפוש גוגל – ממשיך להתגורר בבית הקברות האינטרנטי.

בצילומסך הזה רואים 2 אדריכליות ששילמו כסף על מודעה בגוגל + 3 אדריכליות שהעסק שלהן מקודם נכון בגוגל שמציג אותן בחינם לגולשים.

דסמנית - קידום עסקים בגוגל במבט הוליסטי

המחפשים בגוגל - על מה הם יקליקו יותר?

מתוך signup.co.il

חברת BrandSoftech עוקבת אחרי נפח החיפושים בגוגל, ואחוזי ההקלקה על תוצאות החיפוש.

והמסקנות שלהם?

לא ממש מרנינות לב.

ראית את סימון האחוזים לצד תוצאות החיפוש בגוגל?

ככה נראית התפלגות אחוזי הקלקה בדף הראשון(!) בגוגל. עד סוף הדף הראשון האחוזים החד-ספרתיים מתקרבים ל-2%, ומהדף השני הם הולכים ומצטמצמים עד לשברירי אחוזים.

פחות גולשים שמקליקים = פחות גולשים שרואים מה יש לך = פחות קונים

רק הערה:

גם אם הגיעו גולשים מגוגל –

אם האתר לא בנוי נכון

הוא פשוט יכניס פחות כסף לבעל העסק!

אם בכלל…

אז מה דסמנית עושה?

רק 2 דברים:

1. המשפך – בונה את האתר ככה שכל מי שייכנס יסלוק ויוביל ללידים

2. הקידום – גורמת לגוגל להבין למה להפנות גולשים אלייך

המהפך שדסמנית מכניסה לך לעסק

תתחילי לשנן: מתי גוגל יקדם אותך יותר?
אם תעבדי לפי מה שחשוב לגוגל.
 
בין השאר, חשוב מאוד לגוגל לראות שהגולשים אצלך מטיילים באתר ומוצאים בו מענה למה שחיפשו (זוכרת שהם הגיעו אליך בעקבות חיפוש בגוגל?…) ולא עפים ממנו מיד החוצה.

עזבי שטויות שמקדמי אתרים אולי האביסו אותך פעם. כי את יכולה לקדם אתר. והוא יופיע בגוגל. אבל… 
אם האתר לא בנוי נכון, מתוך מחשבה איך הוא ימכור בשבילך, הוא לא יוכל להכניס לך כסף!!!

ואם אין את זה – 
כל הקידום לא שווה גרוש…

בואי נבין רגע משהו חשוב - - -

גוגל בנוי על בינה מלאכותית.
כלומר: הוראות פשוטות שגורמות לו לחשוב בצורה מסוימת. 
יש כללי זהב וסודות מקצוע שרוב הציבור לא יודע ולא מכיר. 
הנושא הזה נשמע סינית וזו כבר סיבה מספיק טובה למקדמי אתרים כדי לקחת ממך אלפי שקלים כל חודש בלי להתחייב לתוצאות.
אבל…
אם ידוע לך שיש כאן בסך הכל 6 שלבים, קלים לפיצוח – כבר לא קוראים לזה סינית! זה הופך להיות משחק שכל בעל עסק או בעל אתר יכול לבצע בקלי-קלות אחרי שיבין את הגישה, השיטה והמהלך.
תוכלי לעשות הכל בעצמך או להביא למזכירה/לעובדת זמנית לעשות בשבילך, בלי לשלם לשכירי חרב.
ריקי קפלן - דסמנית שנושכת את גוגל

אז מה יהיה לך ביד אחרי הקורס?

כל מה שגוגל צריך כדי לשלוח אליך לקוחות:
1. אתר אינטרנטי כלשהו (לא חייב להיות שלך) שמציג את השירות/המוצר שלך
2. פעילות קידום אתר שמסבירה לגוגל מה יש לעסק להציע
3. פעילות קידום עסק שמסבירה לגולש מה יש לך ולמה לקנות ממך

ריקי קפלן - דסמנית שנושכת את גוגל

מה ייצא לך מזה?

1.  אחרי שהשקעת נכון פעם אחת בתשתית – הגולשים נכנסים באופן רציף, בעז"ה. לא מבול לקוחות, לא מיליוני שקלים ליום, אבל כן פניות באופן רציף.

2. אחרי שעבדת נכון בשיטת דסמנית והעסק שלך מסוגל לספוג עשרות פניות בלי לצאת מאיזון – תוכלי להחליט שאת משקיעה כסף בפרסום (בגוגל, ברשימות תפוצה ו…אפילו בעיתונות) ולקבל תוצאות פי 7 ויותר על ההשקעה, בעז"ה. 

3. קידום עסקים בגוגל אומר שלא משנה מה עשית: נטוורקינג, פרסום במקומון, מודעה במעלית – אנשים יגיעו אלייך יותר בקלות, כי ל-60% מהציבור החרדי יש אינטרנט כשר והחיפוש בגוגל מככב אצל כולם. 

4.  אם תבני נכון את הנכסים הדיגיטליים שלך בשיטת דסמנית – תוכלי למצוא את עצמך עם פניות ואפילו גולשים שקונים ממך, בזמנים שהעסק לא פעיל (לפנות בוקר, למשל).

5.  איש מקצוע לקידום בגוגל יעלה לך 2,000 ש"ח לחודש והשירות שלו פשוט לא יעזור אם התשתיות הדיגיטליות שלך לא בנויות נכון.
גרוע מזה? הוא אפילו לא יידע לומר לך שזאת הבעיה…
כל עוד מתמקדים בקידום אתר בגוגל במקום קידום העסק כולו בגוגל – יש צפי גבוה יותר לכישלון. וחבל.

מבחינתך, זה אומר: לא עוד תשלום של 2,000-4,000 ש"ח בכל חודש למקדמי אתרים או התבוססות ארוכה של שריפת זמן על הכנסות אפסיות, אלא

הבנת העקרונות,

תרגול על העסק שלך,

ו –

פריצה קדימה, בעז"ה, תוך 49 יום.

דסמנית - קידום עסקים בגוגל במבט הוליסטי

מה כולל הקורס הדיגיטלי?

ההיבט העסקי עם יעל פיינגולד + ההיבט הדיגיטלי עם ריקי קפלן

יעל פיינגולד

בכל חלק בקורס - תקבלי את התודעה העסקית - תצפי בהסרטות יעל פיינגולד, כמו בדף הראשי פה באתר, ותשמעי ישירות מפיה על העקרונות העסקיים.

ריקי קפלן

בכל חלק בקורס - תראי צילומי מסך שבו העכבר של ריקי קפלן מתרוצץ על המסך, ומה שנשאר לך זה לבצע העתק-הדבק. לעשות אותו דבר כמו במצגת.

מה לומדים בפועל?

סכין ומזלג

חלק ראשון: כל אחד יודע שאי אפשר לדפוק מסמר בקיר עם פטיש שבור. כל עקרת בית יודעת, שכדי להצליח במטבח היא צריכה כלים טובים. סכין קהה שאת נאבקת בה כדי לפרוס תפוח אדמה או מיקסר מקרטע - הופכים את העבודה לסיוט. בדיוק לכן הכנתי לך סכין ומזלג - עזרים שיעזרו לך לנשנש לקוחות מגוגל בתור משהו נחמד, כייפי וזורם.

הטירה והדלת

חלק שני: מדבר על החלק שתוקע הכי הרבה בעלי עסקים באינטרנט וגורם להם לגרש את הלקוחות בכוח כבר בדף הבית באתר. לא משנה כמה יש להם ניסיון והצלחות וידע מקצועי, וגם לא משנה כמה האתר שלהם מקודם בשיא המרץ בעזרת חברת קידום אתרים...

החוד של משולש הזהב

חלק שלישי עוסק בפרדוקס: יש לך לקוחות באינטרנט, יש לך מוצר או שירות שעונה בדיוק על הצרכים שלהם, אבל הם לא באים. למה? כי בלי להתאים את משולש הזהב לעסק שלך, ולחדד את החוד שלו הכי שאפשר - הם לא יידעו עלייך. אנחנו ניתן לך מחדד ענק, כדי שלעסק שלך יהיה חוד כזה שידקור את גוגל עד שינזלו ממנו לקוחות אליך.

לבנות או לשפץ

חלק רביעי מדבר על לבנות את הנכס הדיגיטלי שלך או לשפץ את הקיים צעד-אחר-צעד. בסיום החלק הזה יהיה לך דף נחיתה מסודר, ואתר שנותן לגולשים חשק להיכנס ולהירשם בו. לקוחות כבר יוכלו להיכנס אלייך, לבדוק מה השירות או המוצר שאת מציעה וליצור קשר. אפשר יהיה להתחיל לראות את ההתחלה של התוצאות. כיף, נכון?

למכור אוטומטית

חלק חמישי נותן לך מיומנויות מכירה: אם עד היום מכרת רק פנים אל פנים, פה לומדים איך נותנים לאינטרנט למכור בשבילך דרך דף מכירה. בואו ולא ניכנס לדמיונות: שום תהליך לא קורה מעצמו, אבל האוטומציה בהחלט מקצרת לך תהליכים. ניתן לך כאן גם תסריט לשיחת מכירה טלפונית, כדי שיהיו לך שני כלים מנצחים ביד: גם דף מכירה אינטרנטי, גם תסריט למכירה טלפונית.

לחבר לשקע

בחלק השישי והמסיים נראה שלא מספיק שרק האתר שלך מקודם בגוגל… ממש לא! יש מעטפת שלמה של צעדים שמבצעים כדי לקדם את כל העסק בגוגל. נשאר לך פשוט לצפות בסרטוני ההדרכה ולהעתיק כמו תוכי. אחרי שהעקרונות מובנים לך והעסק בנוי נכון - מה שנשאר זה להשאיר אותו מחובר... כדי שגוגל יציג אותך בפני מקסימום גולשים רלוונטיים.

ריקי קפלן - דסמנית שנושכת את גוגל

יש מושג שנקרא 'כל הקודם זוכה'.
זה אומר, בפשטות, שמי שהיתה במחזור הראשון הרוויחה את המחיר הכי נמוך. אז מה עם המחזורים הבאים שמשלמים יותר? פשוט. הם מרוויחים יותר. יותר תוכן, יותר ניסיון איך לקצר לך את הדרך בקצב מהיר, בעקבות המעקב אחרי בוגרות המחזורים הקודמים ו… גם יותר צ'ופרים.

שימי לב, שהחלטה מהירה שלך להצטרף לקבוצה הבאה של דסמנית גם תחסוך לך כסף שהיית אמורה  לשלם למקדם אתר על בסיס חודשי קבוע, וגם תאפשר לך השתתפות בפורום של הדסמניות לאחר 49 הימים של הלימוד. מבחינתי אני רוצה לתת לך כל מה שצריך עד שגוגל יפנה אליך גולשים.

אבל בשביל זה תצטרכי לפעול ממש מהר – ככל שיש לך יותר ותק ושם טוב בגוגל – ככה הוא שולח לך יותר גולשים.

ד"ש נוסף מבוגרת מחזור ראשון

ש.ג.מ. תכנון ובניית מקוואות בארץ ובעולם - מה היא אומרת על דסמנית
ריקי קפלן - דסמנית שנושכת את גוגל

במקום 7,800 ש"ח

בהרשמה מוקדמת ההשקעה היא 590 * 12 חודשים

אבל... רגע! יש מחיר קורונה: משלמים 590 לחודש עד שיודעים

"העסקתי מתכנת כדי לבנות את האתר שלי, ואחרי ששילמתי לו על הבנייה, שילמתי גם על קידום האתר בגוגל (2,000 + מע"מ כפול 6 חודשים). לא הרגשתי שיצא משהו מזה ששילמתי על קידום האתר. לא פניות ולא קניות. אבל מה שקרה כשהתחלתי לעבוד איתך, מראה תוצאות. בעיקר אני רואה את החשיבות בתכנון שאתר יוביל למכירה ולא סתם יראה דברים, והענין של משפך השיווק. ההדרכה שקיבלתי ממך במיילים הייתה ברורה והיה כיף לקרוא אותה, עם ערך שאפשר לבצע ולסיים במיידי. העובדות שלי אחרי ההדרכה שהן קיבלו ממך פתחו אוזניים לדברים חדשים שלא האמינו שהם פשוטים לביצוע: "וואו איזה מייל ברור, תבורכי!", "מסודר ברור ומשכנע", "תודה על ההסבר אתמול, קניתי הרבה ידע מעשי!" "תודה על התשובה המפורטת והברורה!!"
פערי אויש
כיוון - פרסום ובניית מותגי יוקרה kivun1.co.il

ד"ש קטן מבוגרת הקורס

מה עומד מאחורי המייל הזה?

המחזור הראשון התחיל בפורים קטן (יד באדר א, 19.02), המייל הזה נשלח 3 שבועות אחריו, ביום ז באדר ב (14.03). 

סתם בתור קוריוז, מעניין לציין שהתוצאה הזאת הגיעה למרות שהמשתתפת הזאת, בשלב ההוא, לא הספיקה עדיין למלא את כל המשימות שהיו אמורות להתבצע עד אז… ועדיין – המעט שכן הספיקה, עבד לה!

רגע, מי זאת ריקי קפלן?

חופרת כבר 15 שנה באינטרנט

ואוהבת לראות תוצאות בכיס מגוגל

כשהרבנים התחילו להתוודא לכך שיש אינטרנט, ויש אופציה לעשות אותו לכשר – אני כבר הייתי שם. ICQ כנראה לא אומר לך שום דבר, אבל הוא היה הוואטסאפ של אז. בימים שבהם האינטרנט היה אנלוגי, וכל שיחת טלפון נכנסת או ביפ של ממתינה הרסו את שליחת המייל (שלקח לפחות 7 דקות לדף וורד אחד…) והצריכו להתחיל את המשלוח מהתחלה.

מה למדתי?

חרשתי את כל מה שאפשר. גם כאוטודידקטית שלומדת דברים באמצעות ניסוי וטעייה וגם בתשלומים כבדים על קורסים מקצועיים. למדתי בניית אתרים, קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן בגוגל אדוורדס (שהיום נקרא כבר גוגל אדס), קופירייטינג מקצועי, כתיבת תוכן שיווקי, פרסום באאוטבריין וטאבולה, ניתוח גוגל אנליטיקס ושימוש בו, הקמת רשימות תפוצה וניהולן, בניית משפכים שיווקיים הכוללים דפי נחיתה ודפי מכירה וקישור לסליקה שפירושו שהלקוח יכול להכניס כרטיס אשראי וזה יגיע לחשבון הבנק שלך.

אז מה בשבילנו?

עם השנים, הלך והתבהר לי מה מתאים לציבור שלנו, ומה בכלל לא. היות שעבדתי עם עסקים אינטרנטיים מסוגים שונים, אני זוכרת איש דיגיטל חרדי שניסה לשכנע אותי לפרסם בפייxxxx. הוא לא ידע שאני מכירה את התחום, ובעיני – הפלטפורמה הזאת (שנמצאת בסיווג של 'רשת חברתית') היא לא מקום לחרדים. גם לא לצורך פרסום. זה היה בשנת ה'תשע"א. מאז לא השתנה הרבה. המקום הזה על פי רוב לא מביא כסף לעסקים חרדיים, כי הוא פשוט לא עובר את החסימות של חברות הסינון הרציניות. גוגל, לעומת זאת, עוברת בכל חברות הסינון. לכן בחרתי להתמקד בשירותיה ולהתמחות בפרסום דרכה, האורגני והממומן.

עזבתי את המקומות שעבדתי בהם, ופתחתי עסק שממוקד נטו בציבור שלנו: דסמנית.

מה זה השם המוזר הזה שבחרתי לי?

אז ככה – דסמנית היא שם של חפרפרת מזן נדיר.
בהתחלה חשבתי על השם חפרפרת,
אבל זה כבר כל כך נדוש וידוע…
הלכתי לחפור קצת…
ומצאתי שיש זן נדיר של חפרפרת בשם דסמנית.

ואני תמיד חופרת ומחפשת מה בדיגיטל יכול להתאים לציבור שלנו,
ככה שבחרתי לי את דסמנית בתור שם מייצג : )

מה אומרים על ריקי

"על דסמנית שמעתי די באקראי. עקבתי אחרי הפוסטים שלה ומשהו בהם נגע בי פתאום נכנסתי לעולם חדש... ההיכרות הזו באה לי בזמן שעמדתי על פרשת דרכים והרגשתי שנפתחות לי העיניים. התייעצתי וקיבלתי כלים פרקטיים שחסכו לי הרבה כסף והרבה זמן. אז תודה לך, ומאחלת לאלה שרואים את ההמלצה הזאת - תהנו גם אתם!!!"
עורכת דין חרדית אסתי וייסלר ממליצה על דסמנית
עו"ד אסתי וייסלר
עורכת דין חרדית ומגשרת weissler-law.co.il
ריקי קפלן - דסמנית שנושכת את גוגל

רגע, ומי זאת יעל פיינגולד?

מפתחת שיטה לחילוץ עסקי ב-60 יום

ומחדדת דרכים להתניע עסק תקוע

בואי תכירי:

יעל פיינגולד, מפתחת שיטת חילוץ מתקיעות עסקית, ומחברת מנועים עוצמתיים לעסקים מנומנמים.

יעל מאמנת, מרצה ומובילה תהליכי פיתוח עסקי בעשור האחרון, לאחר הרבה שנות שטח במרחב העסקי. בין היתר, היא מאמנת אישית מוסמכת ומשלבת תהליכי אימון בעשיה העסקית שלה.
בשנים האחרונות היא מלווה רק נשים חרדיות עצמאיות שבונות בזו אחר זו עסקים חזקים יציבים ורווחיים.
בעקבות מעל 200 בעלות עסקים שליוותה באופן אישי, ועשרות הרצאות, הדרכות וכנסים, פיתחה את השיטה לחילוץ מתקיעות עסקית הבנויה מ7 שלבים שמובילים לצמיחה מואצת.
 
בעבר ניהלה עסקים עם עשרות עובדים, שנים ליוותה יזמים בתחום הרשתות המזכות לצמיחה בשיטת השכפול (קופיקס, ארומה וכדומה), עסקי הטקסטיל ועוד.
 
אומרים עליה שהיא חדה, יצירתית ובעיקר לא מוותרת.
יעל פיינגולד

מה אומרים על יעל

יעל מדהימה במקצועיות שלה, היא דוחפת ודוחפת ולא מניחה לך עד שיש תוצאות! בזכותה שיניתי מהותית את כל נושא התמחור וההכנסות בעסק והיום יש לי ברוך ה' הכנסה בסיסית קבועה, במקום פרוייקטים חד פעמיים. מילה של ימימה...
ימימה ביסמוט
כתיבה כריזמטית לעסקים

השאלות שעלולות להציק לך

לחצי על השאלה והתשובה תיפתח

אם עולים בך מחשבות כאלה –

 • בטוח שמה שאמרת זה נכון, אבל…
 • השתכנעתי שאת צודקת, אבל…
 • בטוח שהקורס הזה טוב עבור לקוחות אחרים, אבל…

השוק שלי שונה/הלקוחות שלי שונים/בתחום שלי זה עובד אחרת.

אם זה מה שמציק לך – אני שמחה לעדכן אותך שהתוכנית 'קידום עסקים בגוגל ב-49 יום' נבנתה בצורה שתתאים הכי שאפשר לקידום עסקים בגוגל מתוך גישה כוללנית. אני מלמדת עקרונות, ואז עוקבת אחרי כל עסק בנפרד כדי לוודא שידוע לך איך להשתמש בעקרונות האלה בהתאמה לעסק שלך. לא משנה מה העסק שלך, משנה איך סיפרת את זה לגוגל. משנה איך הצגת את עצמך לגולשים שמחפשים פתרונות שיש לך לתת להם.

אם את גרפיקאית ורוצה לשדרג את השירות שלך ככה שתוכלי לגבות יותר מלקוחות

או שיש לך אתר והוא לא מביא תוצאות

או שאת משלמת למקדם אתרים

אז תתחילי לחסוך כל חודש ותתחילי לראות תוצאות – זה בשבילך!

זוכרת שאני מדגימה לך איך לבנות משפך שיווקי אולטרא? 

זוכרת שהוא כולל דרך סודית להביא אנשים שבכלל לא יודעים שאת קיימת, אבל העסק שלך יכול מאוד לעזור להם?

זהו, משם תגרדי לקוחות.

זה כי אני אוהבת פתרונות הוליסטיים, ולא רוצה שתסתמכי אך ורק על קידום אורגני בגוגל. אני מאמינה שהצלחות מורכבות תמיד מכמה דברים יחד, ואף פעם לא קורות מפעולה אחת. 

 • עסק פעיל עם לקוחות משלמים
 • יש לך אתר בנוי עם תוכן (אין לך? פני אלי לתיווך איש מקצוע שיבנה לך אתר בסיסי אבל מכירתי)
 • כבר פרסמת פעם/קידמת את האתר
 • את מוכנה להשקיע זמן, מאמץ וכסף כדי לבנות תשתית לשנים, בעז"ה.
 • רוצה לקוחות מגוגל (אם רצית בעלי מייל בלבד, למשל, זה לא מתאים)

לא. וזה מה שיפה כאן. זאת תכנית ליווי שבה אני מוודאת שהעקרונות מובנים לך, ואז – לפחות בקבוצה הראשונה שנפתחת עכשיו, אני מלווה אישית כל משתתפת, כדי לוודא שהעסק שלך באמת מקבל לקוחות מגוגל.

מדובר בתכנית ליווי אינטרנטית של 49 יום, שבו בכל שבוע הנכסים הדיגיטליים שלך הולכים ונבנים או הולכים ומשתפצים. טפטופי מתעניינים יתחילו להיכנס ממש תוך שבועיים-שלושה, ואז נעשה כל מה שצריך כדי שהזרם יילך ויגבר ויילך ויגבר.

מה זה המחיר הזול הזה?

איך זה יכול להיות?

בעיקרון, במשך 49 יום לומדים את התכנית, אבל ליישם – צריך להמשיך וליישם כל הזמן. לפחות אחת לשבוע גוגל צריך לראות שמשהו קורה בעסק שלך אונליין. לא פשוט להחליט לבד מה לעשות, קל יותר כשיש הדרכה. זאת בדיוק הסיבה שבגללה את מקבלת במחיר הזה גם תמיכה בלי הגבלה במשך חודש החברות שלך. 

למדת מספיק? אין לך כבר צורך בידע? נוכל להיפרד לשלום : )

אבל – רגע!

הכנתי לך פה גם משהו טעים ומתוק… תוכלי להמשיך בחברות במועדון הצמיחה העסקית, במחיר מבצע לתלמידות, ושם להמשיך ולשאול ולהתקדם. כמובן, שבמועדון אי אפשר ללמוד תכנים חדשים, אבל אפשר בהחלט לשאול על הנלמד.

 • כל החומר נפתח לך בבת אחת: הרצאות בווידאו, קבצי PDF וגם אפשרות למענה אישי לשאלות שלך.

עם הכניסה לתוכנית הליווי מוקנית לך הצטרפות אוטומטית ל'מועדון הצמיחה העסקית' –

זה המקום לכתיבת השאלות שלך – קטנות וטיפשיות או גדולות ומסובכות. זה גם המקום לקריאת שאלות של האחרים.

והכי חשוב? תשובות מפורטות יום-יום. לכל שאלה ושאלה.

זאת גישה ישירה אלי על בסיס יומי, וגם למידה מעסקים אחרים שיכולים לחלוק איתך מה שכבר למדו.

כדי לוודא שאת אכן לומדת ומתקדמת – בכל שבוע נמחקים התכנים במועדון. גם כי יש דברים שאם לא מספיקים בזמן – מפסידים, וגם כדי לא ליצור בלגן ועומס שמפריע ללמוד ולהתקדם.

זו התוכנית היחידה שמלמדת לקדם את העסק שלך בגוגל!

אין דבר כזה בשום מקום!

כולם מלמדים מקסימום קידום אתרים, לא קידום עסקים.

יותר מזה?

יש כאן נטו התמקדות בביצוע.

לא מושגים לועזיים,

לא שינון עקר של קודים מקצועיים,

לא לשבור את הראש איך לפענח את ההסבר לביצוע,

פשוט לצפות בסרטונים שמדגימים לך –

פותחים פה, לוחצים שם ומזיזים את העכבר לצד הזה וההוא.

וזהו.

במקום 7,800 ש"ח

בהרשמה מוקדמת ההשקעה היא 590 * 12 חודשים

אבל... רגע! יש מחיר קורונה: משלמים 590 לחודש עד שיודעים

דסמנית - קידום עסקים בגוגל במבט הוליסטי

ואם זה לא מספיק – הנה הבונוסים כדי להבטיח את ההצלחה שלך

מועדון הצמיחה העסקית

למי שרוצה לנצל את ההזדמנות להתקדם חזק ומהר - אפשר לשאול אותי אישית יום-יום. במקום 300 ₪ לחודש ההשקעה במועדון הצמיחה העסקית או מחיר ההשקעה לתלמידות של 190 בחודש - כל עוד את משלמת על הקורס לקידום עסקים בגוגל - המועדון פתוח לך במתנה!

שווי הבונוס 300 ₪ לחודש

שלמי כפי יכולתך

תקופת הקורונה מקשה על כולנו. התרומה שלי לקידום העסק שלך הוא בכך שתוכלי להחליט כמה זמן לוקח לך ללמוד וליישם, ובסיום הלימוד - תוכלי להפסיק את הקורס. כן! גם אם תסיימי הכל תוך חודש אחד!

שווי הבונוס 6,490 ₪

בעצם, רק הבונוסים בשווי 6,790 לפחות… ויש לך את האפשרות לקדם את העסק שלך מיידית…

אחרי 49 יום בתוכנית:

 • יש לך בידיים את העקרונות שמכריחים את גוגל להציג את העסק שלך אצלו.
 • ברור לך מי הלקוחות הרלוונטיים שלך ואיך להגיע אליהם דרך גוגל.
 • יש לך אתר שפשוט גורם לגולשים להגיע. לפחות עד ליצירת קשר.
 • רשימת התפוצה שלך הופכת להיות משהו שמכניס לך כסף.
 • העסק שלך מתחיל להראות סימנים של הכנסות אוטומטיות.

כל עוד את תלמידה בקורס

 • מועדון תלמידות סגור לשאלות שעולות לך כל הזמן
 • מאמר שבועי בנושאים שמקדמים את העסק שלך באופן רחב
 • בקיצור: תמיכה במועדון לכל שאלה שצצה לך לגבי קידום העסק בגוגל ובכלל

אבל אין לי אתר…

חשבתי על זה. הרבה פנו אלי שזה מה שמפריע להם להצטרף לקורס שמביא בעז"ה לקוחות מגוגל. היות שהברכה צריכה לחול על משהו, וקל יותר לקדם עסק בגוגל כשיש לך אתר משלך –

החלטתי לפרגן לללקוחות שלי משהו מיוחד:

תוכלי לקבל אתר משלך מותאם לקידום בגוגל

ב… (מחיר חסוי לתלמידות בלבד)

בקיצור: את יכולה לקנות סתם ככה אתר בעשרות אלפי שקלים ולהיזהר עליו שלא ייקבר בבית הקברות האינטרנטי או ליהנות גם ממחיר אפסי לאתר משלך וגם להצטרף לקורס, ככה שהאתר באמת ייצר לך כסף, במקום להפוך להוצאה מאכזבת.

וכמה עולה לקבל לקוחות מגוגל באופן רציף, בעז"ה?

במקום 7,800 ש"ח

בהרשמה מוקדמת ההשקעה שלך היא 590 * 12 חודשים

אבל... רגע! יש מחיר קורונה: משלמים 590 לחודש עד שיודעים

היה לי אתר במשך שנתיים, ומעולם לא קיבלתי דרכו פניה, יום אחד אחרי שפורסמה כתבה איתי בעיתון משפחה, נפגשתי עם לקוחה והיא הייתה בהלם: חיפשתי אותך בגוגל אחרי הכתבה והופתעתי לראות בלונדינית חילונית בפייסבוק! (כמובן לא אני...) שם הבנתי שכבעלת עסק אני חייבת לנהל את המוניטין שלי ברשת! כי חד וחלק הלקוחות שלי שואלים את גוגל עלי... וזו הנקודה שפניתי לריקי קפלן. מאז אני מקבלת לפחות 2 פניות בשבוע להצעות מחיר והזמנות להרצאות ועוד עשרות לקוחות ביום שפשוט גולשים להם אל תוך המתנה שלי ונכנסים למשפך השיווקי שלי, משם הכל היסטוריה. אני שמחה שריקי נענתה להצבת העובדה שלי: את חייבת ללמד את זה, זה פשוט לא הוגן שלא יודעים!"
יעל פיינגולד
יעל פיינגולד
מפתחת שיטת חילוץ מתקיעות עסקית yaelfaingold.com

"אני כבר יודעת מה זה קידום אתרים, ועושה את זה בעצמי. דסמנית יכולה לחדש לי משהו?"

הנה ההבדלים בין קידום אתרים לקידום עסקים

קידום אתרים - כמו עץ אחד קטן מול סופת טורנדו

עבודה טכנית + דוח תוצאות שממוקד במיקום ביטויי חיפוש + הקידום מתבטא רק במילות חיפוש שקשורות לענף

התוצאות?

לא בהכרח מתחשק לגוגל לקדם את האתר הזה דווקא, וגם אם הוא מקדם – זה לא קורה כל הזמן. תמיד יש סיכון שגוגל יתעלם מעבודת הקידום הטכנית, ויעיף את האתר רחוק-רחוק מתוצאות החיפוש שגולשים רואים…

דסמנית - קידום עסקים בגוגל כמו גשר שעוזר לך להגיע למרות ההפרעות

קידום עסקים בשיטת דסמנית - כמו גשר שעוזר לך להגיע למרות ההפרעות

עבודה טכנית + דגש על הצורך של הגולש + גזירה לאחור: מחליטים מה המטרה וממנה גוזרים צעדי קידום + בקרה על משפך שיווקי נכון ומדויק + מתמקדים במגוון מילות חיפוש שיכולות להביא גולשים רלוונטיים + מבחן התוצאה הוא לא מקום איקס בגוגל, אלא הגדלת ההכנסות בעסק

התוצאות?

גוגל רואה מגוון אזכורים על העסק. לא רק אתר אחד מקודם. הוא רואה מעורבות של אנשים רלוונטיים שיוצרים קשר עם העסק במגוון האזכורים שלו, ומבין שגולשים אוהבים לבוא לשם, ושווה להציג להם את העסק הזה…

ריקי קפלן - דסמנית שנושכת את גוגל

עוד שאלות פופולריות

ככה זה כשעושים דברים לבד, במקום לבקש מאיש מקצוע לעשות את זה. לסייד את הקיר בעצמך זה רק מחיר הצבע והמברשת, להזמין צבע זה לשלם גם על השעות שלו וגם על המחיה שלו והפרסומות שפרסם… כשמשלמים למישהו על קידום אתרים – משלמים על הזמן שהוא משקיע, על הייעוץ שהוא נותן, על תוכנות בתשלום שהוא משתמש בהן ומשלמים על לפרנס אותו…

בהחלט. יש אבטחה לדף האינטרנט הזה (בשורת הכתובת כתוב https ולא רק http כמו באתרים רגילים) וגם אבטחה לדף התשלום שמתבצע ישירות בתוך החברה, עם הגנה מקסימלית. החשבונית נשלחת למייל רק לאחר בדיקה שהעסקה אושרה ומוסכמת.

בהחלט. הגישה לקורס היא עם קוד אישי שתקף לכל החיים, אבל זה נועד כתזכורת. העיקר הוא מה שהולכים לחפור לך כאן במסגרת הליווי הצמוד במייל ובפורום הסודי, וגם במפגש הפרונטלי ביום הכיף העסקי – שבו תהיה לך העשרה בלתי פרופורציונלית להשקעה שלך, ועוד הרבה מסביב.

כל עוד גוגל פתוח לך ועינייך קוראות את הטקסט הזה – בעז"ה הכל אפשרי. התכנית נבנתה מראש עבור הציבור שלנו, ועוברת את כל החסימות והסינונים. ואם יש בעיה כלשהי – אימייל אחד קצר לדסמנית ופותרים עניין.

רושמים פרטים למטה, ועוברים לדף שמאפשר תשלום אחד או 12 תשלומים באתר סליקה מאובטח. מיד אחרי התשלום מתחילים במטלה הראשונה שמגיעה במייל.

 1. אפשר לבקש כרטיס ממכרים או קרובי משפחה ולשלם להם
 2. אפשר לקנות כרטיס אשראי נטען בכל סניף דואר כדי לשלם בו

זוכרת שגוגל הם מנוע החיפוש הפופולרי ביותר? 
אלה שמופיעים אצלו – מרוויחים תנועה נוספת לאתר שלהם.

אז אם יש לך מה למכור, והלקוחות נהנים לקנות אצלך, ומה שנשאר זה פשוט להביא יותר מהם –   נשאר לך למלא פרטים ולהגיע עם כוחות רעננים לתוכנית שעלולה לגרום לגולשים להגיע אליך מהר מהמתוכנן..

במקום 7,800 ש"ח

בהרשמה מוקדמת ההשקעה שלך בהבאת לקוחות היא 590 * 12 חודשים

אבל... רגע! יש מחיר קורונה: משלמים 590 לחודש עד שיודעים

ורק ככה, לקינוח:

איך היתה התחושה שלך אם בשלוש לפנות בוקר היתה נכנסת פנייה מלקוח שמספר:
ראיתי אותך בגוגל ואשמח לקנות ממך..?

או סתם ככה לפתוח בבוקר את המייל, ולגלות שם 'פנייה מצור קשר באתר'?

אז מה בעצם צריך לעשות כדי לקדם את העסק שלך בגוגל ולהפסיק לרדוף אחרי לקוחות כל יום מחדש? פשוט למלא פרטים 🙂

במקום 7,800 ש"ח

בהרשמה מוקדמת ההשקעה שלך בהבאת לקוחות היא 590 * 12 חודשים

אבל... רגע! יש מחיר קורונה: משלמים 590 לחודש עד שיודעים

דסמנית - קידום עסקים בגוגל במבט הוליסטי